Lekcja profilaktyczna z dr. n. med. Markiem Brzezińskim 👨⚕🩺
W dniu 7 maja 2026 r. uczniowie klas 7c i 7d wzięli udział w spotkaniu profilaktyczno-edukacyjnym z dr. n. med. Markiem Brzezińskim. Celem zajęć było poszerzenie wiedzy młodzieży na temat dojrzewania, zdrowia intymnego oraz zasad dbania o higienę i profilaktykę zdr...


















