Konkurs Plastyczny “Barwy natury, barwy wsi” 2014

„Barwy natury, barwy wsi”

Jak piękna i malownicza jest polska wieś jesienią mogli się przekonać uczniowie klasy I a i I b , którzy w dniu 26 września 2014 roku rozpoczęli swój pobyt w Muzeum Wsi Mazowieckiej od wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. “Barwy natury, barwy wsi”. Gdy wszyscy wykonali zadanie konkursowe trzeba było zatytułować swoją pracę i oddać jury, które udało się na naradę, a uczniowie po zjedzeniu drugiego śniadania ruszyli ku przygodzie z naturą. Oprócz zwiedzania dworku i chałup podziw dzieci wzbudzały zwierzęta, a młoda biała kózka towarzyszyła im przez całą wieś, aż do placu ogniskowego. Po wspaniałej zabawie na placu zabaw i posileniu się kiełbaskami z ogniska wszyscy z niepokojem czekali na werdykt jury.
                                                                                                                                                                                                     Udało się !!! wygraliśmy dwa tablety, mp4, plecak, śpiwór i akcesoria do pływania.
W kategorii wiekowej:

7 – 8 lat rysunek wykonany pastelami Maja Kłobukowska – III miejsce

Nasza przygoda na świeżym powietrzu udała się, gdyż dopisywała piękna pogoda, poznaliśmy uroki Muzeum Wsi Mazowieckiej, wspaniale bawiliśmy się na świeżym powietrzu a uczestnicząc w konkursie zdobyliśmy nagrody.
  Organizatorzy: Beata Karkusz, Hanna Kurta, Aleksandra Rogowska