Najlepsi Uczniowie

Rok Szkolny 2021/2022

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpca w 2022 r. 

 

Za najwyższe wyniki  w nauce i wzorowe zachowanie STYPENDIUM Burmistrza Miasta Sierpca otrzymali:

 

✴️  Julia Zimnawoda  kl. 8b
✴️  Lena Węglarek  kl. 7 d
✴️  Zofia Gąsewicz kl. 5 c
✴️  Izabela Majewska kl. 4 b
✴️  Michalina Paciuszkiewicz kl. 5 c

Jednorazową Nagrodę Pieniężną Burmistrza Miasta Sierpca otrzymali:

 

✴️  Dominik Dołasiński  kl. 8 a
✴️   Julia Zimnawoda  kl. 8 b
✴️   Bartosz Frydrychowicz kl. 8 b
✴️   Igor Nawrocki kl. 8 b
✴️   Kamila Sękielewska  kl. 8 c
✴️   Jakub Pacek  kl. 8 c
✴️   Szymon Kozakowski  kl. 8 c

✴️   Wiktoria Ulicka  kl. 8 d

✴️   Wojciech Ryniecki  kl. 8 d
✴️   Adam Maliszewski  kl. 8 d
✴️   Karolina Maciejewska kl. 8 d
✴️   Marceli Żendarski kl. 7 d
✴️   Zuzanna  Wojas   kl. 7 d
✴️   Kamil  Brodziński  kl. 7 c
✴️   Julia Kadzińska  kl. 5 c
✴️   Maja  Dąbrowska  kl. 5 b
✴️   Szymon Tułodziecki   kl. 4 b
✴️   Gabriela Chmielewska  kl. 4 a

Nagrodę Rzeczową Burmistrza Miasta Sierpca za działalność w Wolontariacie otrzymali:

 

✴️   Antoni Woliński  kl. 8 d
✴️   Bartosz Wiśniewski   kl. 8 d
✴️   Mateusz Olszewski   kl. 8 d
✴️   Lena Węglarek  kl. 7 d
Nagrody rzeczowe za bardzo wysoki wynik z egzaminu ośmioklasisty otrzymali uczniowie:
Bartłomiej Igielski   
 Dominik Dołasiński 
 Weronika Kornacka 
 Julia Zimnawoda 
 Klaudia Gronczewska 
 Wiktoria Czajka 
 Lena Maszerowska 
 Mateusz Olszewski 
 Wiktoria Ulicka 
 Wiktoria Kluska
 Anna Kożuchowska 
 Roksana Olwert 

Laureatom gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów !

Rok Szkolny 2020/2021

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpca w 2021 r. 

za najwyższe wyniki  z egzaminu ósmoklasisty

W czwartek 26 sierpnia 2021 r. w Centrum Kultury i Sztuki  wręczono Nagrody Burmistrza  uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty.

Troje uczniów naszej szkoły otrzymało maksymalny wynik z dwóch przedmiotów: z matematyki i języka angielskiego.

Czworo ósmoklasistów uzyskało 100% z matematyki: Julia Nowak, Julia Tybuszewska, Alicja Sulkowska, Adrian Jastrzębski.

Wynik 100% z języka angielskiego otrzymało 10 uczniów: Julia Tybuszewska, Jakub Rutkowski, Michał Górecki, Michał Klemarczyk, Laura Landoch, Weronika Rzemieniewska, Alicja Sulkowska, Adrian Jastrzębski, Damian Piórkowski, Bartosz Szczygliński.

Rozdanie nagród uświetnił występ naszej uczennicy – Alicji Sulkowskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpca w 2021 r. 

Za wzorowe zachowanie oraz szczególnie wysokie wyniki w nauce, STYPENDIUM  Burmistrza Miasta Sierpca otrzymali:
✴️ Julia Rychlik kl. 8c
✴️ Piotr Wierzbicki kl.8 c
✴️ Natalia Kordulasińska kl. 8 b
✴️ Alicja Klara Sulkowska kl. 8 b
✴️ Julia Tybuszewska kl. 8 a
Julia Zimnawoda kl. 7b
 Jednorazową NAGRODĘ  PIENIĘŻNĄ otrzymali:
✴️ Laura Landoch  kl. 8 b
✴️ Julia Nowak  kl. 8 a
✴️ Lena Anna Jaworska kl. 8 b
✴️ Natalia Przybyłowska kl. 8 a
✴️Julia Ocicka kl. 8 d
Bartosz Wiśniewski   kl. 7 d
Igor Nawrocki    kl.  7 b
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce❗

Rok Szkolny 2019/2020

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpca w 2020 r. 

 

Nagroda Dyrektora Szkoły “Złota Dwójka” 2020

Laureaci nagrody Złota Dwójka – Szymon Sikorski – VIIIc, Wiktoria Jeżewska – VIIIc, Igor Krulczyk – VIIId

Rok Szkolny 2018/2019

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2019 r. 

Rok Szkolny 2017/2018

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2018 r. 

 

Rok Szkolny 2016/2017

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2017 r. 

Rok Szkolny 2015/2016

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2016 r. 

Nagroda Dyrektora Szkoły “Złota Dwójka” 2016

1. Jakub Dołasiński kl. VI A

2.  Martyna Trzonkowska kl. VI A

3. Małgorzata Jankowska kl. VI B

4. Olga Nawrocka kl. VI B

5. Olga Stalhke kl. VI B

6. Joanna Wolska kl. VI B  

7. Filip Sawicki  kl. VI C  

Rok Szkolny 2014/2015

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2015 r. 

Nagroda Dyrektora Szkoły “Złota Dwójka” 2015

1. Joanna Malanowska kl. VI A

2. Joanna Ocicka kl. VI A

3. Weronika Strzelecka kl. VI B

4. Julia Bartnicka kl. VI B  

5. Karolina Dolacka kl. VI C  

6. Zofia Liszewska kl. VI D

7. Jakub Frydrychowicz kl. VI D  

8. Maciej Węglarek kl. VI D