Fotoreportaże

Czerwiec 2023

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Ilony Radomskiej – nauczycielki języka polskiego i  pani Beaty Sobocińskiej – nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów  i marzeń związanych z nowym okresem życia.

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Bożeny Watemborskiej  – nauczycielki biologii  składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów  i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Sierpień 2022

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Doroty Cendrowskiej – nauczycielki języka polskiego  składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów  i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Czerwiec 2022

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Beaty Jastrzębskiej – nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i historii składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów  i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Czerwiec 2021

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Elżbiety  Gąsiorowskiej – nauczycielki techniki i edukacji dla bezpieczeństwa  składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów    i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Luty 2020

Ostatnie Pożegnanie Koleżanki  Edukacji Wczesnoszkolnej  i Języka Niemieckiego  Aliny Strzeleckiej

Wrzesień 2019

Anna Trzcińska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

Czerwiec 2019

POŻEGNANIA  NADSZEDŁ CZAS . . .  DYREKTOR  SZKOŁY  Hanna Kurta

To były piękne lata – pożegnanie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

DZIĘKUJEMY… PANI DYREKTOR

„To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas”. To było wyjątkowe zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie udają się na wakacje, a wraz z nimi odchodzi powoli na emeryturę nasza kochana Pani Dyrektor.

Czerwiec 2019

PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ
  * Anna Długosińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej    *  Marzena Urbańska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Anny Długosińskiej   Pani  Marzeny Urbańskiej  składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Czerwiec 2017

PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ
        * Iwona Brudnicka – nauczycielka historii       *  Hanna Dołkowska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Hanny  Dołkowskiej i  Pani  Iwony Brudnickiej składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Wrzesień 2016

Pani Danuta  Piusińska – Edukacja Wczesnoszkolna

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Danuty  Piusińskiej   składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Kwiecień 2016

Ostatnie Pożegnanie koleżanki  Edukacji Wczesnoszkolnej  Rysi  Paprockiej

Slajd1

Czerwiec 2015

PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ

W dniu przejścia na Emeryturę Pani:  Małgorzaty Wiśniewskiej  i  Grażyny Pyszyńskiej składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Małgorzata Wiśniewska – nauczyciel matematyki    Grażyna Pyszyńska – pedagog szkolny

Kwiecień 2015

Hanna Kurta