Fotoreportaże

————————————————————————————————————————————

Czerwiec 2015

PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ

W dniu przejścia na Emeryturę Pani:  Małgorzaty Wiśniewskiej  i  Grażyny Pyszyńskiej  składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Małgorzata Wiśniewska – nauczyciel matematyki    Grażyna Pyszyńska – pedagog szkolny

—————————————————————————-

Kwiecień 2016

Ostatnie Pożegnanie koleżanki  Edukacji Wczesnoszkolnej   Rysi  Paprockiej  Slajd1

Wrzesień 2016

Pani Danuta  Piusińska – Edukacja Wczesnoszkolna

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Danuty  Piusińskiej   składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Czerwiec 2017

PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ
                                                                * Iwona Brudnicka – nauczyciel historii                                                                        *  Hanna Dołkowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Hanny  Dołkowskiej i  Pani  Iwony Brudnickiej składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

Czerwiec 2019

PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ
                                                                * Anna Długosińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej                                                                     *  Marzena Urbańska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

W dniu przejścia na Emeryturę Pani  Anny Długosińskiej   Pani  Marzeny Urbańskiej  składamy serdeczne życzenia wszelakiej pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i marzeń związanych z nowym okresem życia.

POŻEGNANIA  NADSZEDŁ CZAS . . .  DYREKTOR  SZKOŁY  Hanna Kurta

To były piękne lata – pożegnanie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

DZIĘKUJEMY… PANI DYREKTOR

„To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas”. To było wyjątkowe zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie udają się na wakacje, a wraz z nimi odchodzi powoli na emeryturę nasza kochana Pani Dyrektor.

Czerwiec 2019

Anna Trzcińska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx