Rada Pedagogiczna

 

EDUKACJA  PRZEDSZKOLNA

mgr Anna Długosińska                                                                                                                                                                                  mgr Marzena Urbańska                                                                                                                                                                                  mgr Anna Jagodzińska                                                                                                                                                                                  mgr  Dorota Kordyzon

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Katarzyna Burczyk                                                                                                                                                                               mgr Dorota Dudzińska
mgr Barbara Grodzicka
mgr Joanna Jankowska 

mgr Beata Karkusz                                                                                                                                                                                   mgr Anna Kobyłecka                                                                                                                                                                                 mgr Agnieszka Malanowska                                                                                                                                                              

mgr Beata Sobocińska                                                                                                                                                                                
mgr Anna Trzcińska                                                                                                                                                                                 mgr Agnieszka Tomaszewska                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

PEDAGOG SPECJALNY

mgr Agnieszka Stankiewicz
mgr Marta Skierska
mgr Edyta Malicka                             
          m

JĘZYK POLSKI

mgr Joanna Jabłonowska
mgr Ilona Radomska
mgr Magdalena Szmigielska                                                                                                                                                                    mgr Renata Gębska                                                                                                                                                                                 mgr Jolanta Fronczak –Cyl                                                                                                                                                                       mgr Dorota Cendrowska

mgr Magdalena Wysocka

JĘZYK ANGIELSKI                                                                                                                              mgr Ewa Doliwa                                                                                                                                                                                           mgr Anna Ostrowska                                                                                                                                                                                      lic. Krystyna Skowrońska                                                                                                                                                                              mgr Dorota Gumińska                                                                                                                                                                            

JĘZYK NIEMIECKI 

mgr Agnieszka Opolska                                                                                                                                                                          mgr Alina Strzelecka

MATEMATYKA

mgr Agata Bartkowska
mgr Agnieszka Sławińska
mgr Ewelina Jurewicz                                                                                                                                                                                mgr Krystyna Kawczyńska                                                                                                                                                                         mgr Iwona Mazurowska                                                                                                                                                                           mgr Piotr Nacfalski

FIZYKA

 mgr Katarzyna Wysocka

HISTORIA

mgr Beata Jastrzębska                                                                                                                                                                                  mgr Magdalena Szmigielska                                                                                                                                                                     mgr Katarzyna Rutkowska                                                                                                                                                                          mgr Dariusz Rybacki

PRZYRODA

mgr Katarzyna Pawłowska
mgr Agata Warczachowska
mgr Bożena Watemborska

BIOLOGIA

mgr Katarzyna Pawłowska                                                                                                                                                                             mgr Agata Warczachowska

CHEMIA

mgr   Marek Siennicki

GEOGRAFIA

mgr   Katarzyna Kulasińska

INFORMATYKA

mgr Elżbieta Olszewska – Lamka                                                                                                                                                               mgr Marta Turalska

TECHNIKA

mgr Elżbieta  Gąsiorowska

MUZYKA

mgr Aleksandra Dołasińska                                                                                                                                                                        mgr Marcin Kowalczyk

PLASTYKA                                                                                                                                      mgr Joanna Gąsiorowska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Dariusz Malanowski
mgr Marcin Nowakowski
mgr Agata Urbańska                                                                                                                                                                                mgr Angelika Waliszewska                                                                                                                                                                          mgr Joanna Ciesielka                                                                                                                                                                                  mgr Witold Nawrocki                                                                                                                                                                                  

RELIGIA

mgr Monika Michalska
mgr Beata Okraszewska
 ks. mgr Mateusz Stępka                                                                                                                                                                         

Marek Grzeszczak

ŚWIETLICA

mgr Agnieszka Tomaszewska                                                                                                                                                                         lic. Agnieszka  Borowiecka                                                                                                                                                                           mgr Elżbieta Dobies                                                                                                                                                                                lic.  Marek Gadziński                                                                                                                                                                                  mgr Wioletta Rydzeńska

BIBLIOTEKA

 mgr Alicja Stopińska                                                                                                                                                                                    mgr Dorota Lubińska                                                                                                                                                                               mgr Agata Urbańska                                                                                                                                       

PEDAGOG

mgr Anna Biegańska

PSYCHOLOG

mgr Anna Jarzyńska

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx