Najlepsi Uczniowie

Rok Szkolny 2016/2017

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2017 r. 

 Prymusi klas IV – VI  w roku szkolnym 2016/2017

Wychowawca: Marcin Nowakowski                                        Prymusi klasy VI A

  1. Kacper Miller 5,64 wzorowe
  2. Aleksandra Juszczyk 5,27 wzorowe
  3. Natalia Grodzicka 5,09 wzorowe
  4. Konrad Rostkowski 4,82 wzorowe
  5. Julia Siekiera 4,91 wzorowe
  6. Kinga Sypniewska 4,82 wzorowe

 

 

 

 Wychowawca: Ewa Doliwa                                                                Prymusi klasy VI B                                                                                                                                                                                         
Ewelina Bryszka wzorowe     5,09
Aleksandra Grabowska   bardzo dobre  4,82
Bartosz Jagodziński    bardzo dobre  5,0
Maja Kaczmarek        wzorowe        5,27
Oskar Kordyzon          wzorowe      4,9
Natalia Linowska      wzorowe       5,18
Oliwia Misztal        wzorowe        5,36
Jakub Obrębski       bardzo dobre  5,09
Marta Sławińska         wzorowe      4,82
Dominika Strześniewska    wzorowe  4,82
 Wychowawca: Agata Bartkowska                                          Prymusi klasy VI C                                                                        
Natalia Mikucka   bardzo dobre        5,27                                 Paulina Sosnowska   wzorowe           4,91                     Barbara Lewandowska   bardzo dobre    4,82
Maja Wesołowska    bardzo dobre       4,82
Paweł Kędzierski     bardzo dobre     4,82
Bartosz Kęsicki    wzorowe           4,82

 

 

 

 

Wychowawca: Agnieszka Sławińska                                                         Prymusi klasy IV A

  1. Julia Tybuszewska 5,45 wzorowe
  2. Julia Nowak 5,18 wzorowe
  3. Wiktor Kaczyński  5,00 wzorowe
  4. Julia Opolska  5,00 wzorowe
  5. Klaudia Szynkowska 5,09 wzorowe
  6. Natalia Gizińska  4,91 wzorowe
  7. Julia Kęsicka 4,91 bardzo dobre
  8. Jakub Rutkowski 4,91 wzorowe
  9. Mateusz Brodziński 4,82 wzorowe
  10. Zofia Rynkowska 4,82 wzorowe
  11. Bartosz Drewnicki 4,80 bardzo dobre
  12. Kaja Witkowska 4,80 wzorowe

 

Wychowawca: Agata Warczachowska                                         Prymusi klasy IV B

  1. Alicja Sulkowska  5,45 wzorowe
  2. Patrycja Lewandowska  5,18  wzorowe
  3. Lena Jaworska  5,18  bardzo dobre
  4. Michał Górecki  5,09  bardzo dobre
  5. Natalia Kordulasińska   5,09 wzorowe
  6.  Laura Landoch  5,09  wzorowe
  7. Natalia Niesiołowska 5,09  wzorowe
  8. Jakub Gajdka 5,00 wzorowe
  9. Zuzanna Politowska  5,00 wzorowe
  10. Michał Klemarczyk  4,90 wzorowe
  11. Julia Ocicka  4,90  wzorowe
  12. Weronika Rzemieniewska 4,90 wzorowe
  13. Mateusz Doliwa  4,81  bardzo dobre
  14. Magdalena Makowska  4,81 wzorowe
  15. Michał Sylwerski 4,81 bardzo dobre

 

Wychowawca: Krystyna Skowrońska                                                             Prymusi klasy IV C

Adrian Jastrzębski – wzorowe , 5,09
Karolina Korzeniewska –wzorowe , 5.0
Julia Rychlik – wzorowe , 5.0
Olga Wąsicka – wzorowe , 5.0
Kinga Anna Szumańska – wzorowe , 4.9
Piotr Wierzbicki – wzorowe , 4.9
Karolina Czermińska – wzorowe , 4.81
Adrian Chmielewski – wzorowe , 4.81
Damian Piórkowski – wzorowe , 4.81

 

 

 

 

Wychowawca: Magdalena Szmigielska                                   Prymusi klasy IV D            

Tomasz Kordulasiński- wzorowe 5,27
Maja Laskowska- wzorowe 5,09
Sandra Penszyńska – wzorowe 4,91
Jakub Twardowski – wzorowe 4,91

                                 

 

 

       Juli

Wychowawca: Agata Urbańska                                                          Prymusi klasy V A

Lidia Tucholska – wzorowe, 5,09
Natalia Sawicka – wzorowe, 4,81
Konrad Skorłutowski – wzorowe, 4,81
Natalia Wysocka – bardzo dobre, 4,81

 

 

 

 

Wychowawca: Joanna Jabłonowska                                      Prymusi klasy V D

Jakub Klimarczyk  – wzorowe 5,09
Igor Krulczyk – wzorowe 5,27
Jakub Kwiatkowski – wzorowe 5,27
Amelia Przybyszewska – wzorowe 4,82                                  
Tomasz Stępczyński wzorowe 5,09                                      
Kacper Turalski bardzo dobre  4,82                                   Filip Wiśniewski – wzorowe 4,91
Mateusz Wojciechowski wzorowe 5,18                              
Małgorzata Zdziebłowska bardzo dobre 4,81

Wychowawca: Katarzyna Pawłowska                                                            Prymusi klasy V C    

Szymon Sikorski- wzorowe,5,18
Wiktoria Stołowska- wzorowe, 5,18
Oliwia  Kopycińska- wzorowe, 4,82

 

 

 

 

Wychowawca: Ilona Radomska                                                            Prymusi klasy V B  

  1. Weronika Dobrzeniecka 5,09  wzorowe
  2. Anna Gadzińska 4,91 wzorowe
  3. Oliwia Jaworska 5,09 wzorowe
  4. Maja Kozakiewicz  5,0 wzorowe
  5. Przemysław Poleszczuk 4,81  wzorowe
  6. Piotr Skorłutowski 4,91  wzorowe
  7. Anna Szpakowska 5,09 wzorowe
  8. Kamila Wadowska 5,09 wzorowe
  9. Amelia Witkowska 5.27 wzorowe
  10. Jakub Wolski 4,81 wzorowe

Rok Szkolny 2015/2016

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2016 r. 

Nagroda Dyrektora Szkoły “Złota Dwójka” 2016

1. Jakub Dołasiński kl. VI A

2.  Martyna Trzonkowska kl. VI A

3. Małgorzata Jankowska kl. VI B

4. Olga Nawrocka kl. VI B

5. Olga Stalhke kl. VI B

6. Joanna Wolska kl. VI B  

7. Filip Sawicki  kl. VI C  

 Prymusi klas IV – VI  w roku szkolnym 2015/2016

Wychowawca: Marcin Nowakowski                                        Prymusi klasy V A

  1. Kacper Miller 5,27 wzorowe
  2. Aleksandra Juszczyk 5,18 wzorowe
  3. Natalia Grodzicka 4,82 wzorowe
  4. Konrad Rostkowski 4,82 wzorowe
  5. Julia Siekiera 4,91 wzorowe

 

 Wychowawca: Ewa Doliwa                                                               Prymusi klasy V B 

  1. Lena Bielicka 5,0 wzorowe
  2. Ewelina Bryszka 5,0 wzorowe
  3. Julia Dudzińska 4,91 wzorowe
  4.  Aleksandra Grabowska 4,82 wzorowe
  5.  Bartosz Jagodziński 4,91 bardzo dobre
  6.  Maja Kaczmarek 5,36 wzorowe
  7.  Natalia Linowska 5,18 wzorowe
  8.  Anna Łukowska 4,82 bardzo dobre
  9.  Oliwia Misztal 5,36 wzorowe
  10.  Jakub Obrębski 5,0 bardzo dobre
  11.  Dominika Strześniewska  4,82 wzorowe
 Wychowawca: Agata Bartkowska                                          Prymusi klasy V C

  1. Natalia Mikucka 5,09  wzorowe
  2. Barbara Lewandowska 5,0 wzorowe
  3. Maja Wesołowska 4,91 wzorowe
  4. Bartosz Kęsicki 4,91 wzorowe
 Wychowawca: Agnieszka Sławińska                                              Prymusi klasy VI A

  1. Michał Opolski 5,18 bardzo dobre
  2. Jakub Dołasiński 5,09 wzorowe
  3. Jakub Kopyciński 5,09 wzorowe
  4. Amelia Zdziarska 5,09 wzorowe
  5. Martyna Trzonkowska 4,91 wzorowe
  6. Kacper Paczkowski 4,82 wzorowe
Wychowawca: Iwona  Brudnicka                                            Prymusi klasy VI B

  1. Małgorzata Jankowska  5,63 wzorowe
  2. Olga Nawrocka 5,63 wzorowe
  3. Adrianna Zielińska 5,27 wzorowe
  4. Piotr Chmielewicz 5,27  wzorowe
  5. Amelia Nadrowska 5,54  wzorowe
  6. Kamil Sławiński 5,27  wzorowe
  7. Joanna Wolska 5,45  wzorowe
  8. Aleksandra Narodzonek  5,27 wzorowe
  9. Antonina Dąbrowska  5,09 wzorowe
  10. Aleksandra Stahlke 5,00 wzorowe
  11. Rafał Kordulasiński 4,90 wzorowe
  12. Julia Pacek 5,27  wzorowe
  13. Filip Ikier 4,90  wzorowe
  14. Laura Bieńkowska 4,81 wzorowe
  15. Oskar Krześniak 4,81 wzorowe
Wychowawca: Magdalena Szmigielska                                           Prymusi klasy VI C

  1. Aleksandra Rychlik 5,36 wzorowe
  2. Klaudia Liszewska 5,18 wzorowe
  3. Natalia Misztal 4,90 wzorowe
  4. Alicja Kaczmarczyk 4,81 wzorowe
  5. Filip Sawicki 4,81 wzorowe
Wychowawca: Krystyna Skowrońska                                     Prymusi klasy VI D

  1. Julia Szulczewska

 

Wychowawca: Agata Urbańska                                                         Prymusi klasy IV A

  1. Natalia Sawicka  5,00 wzorowe
  2. Gabriela Witkowska 4,80 wzorowe
  3. Konrad Skorłutowski  5,00 wzorowe
  4. Lidia Tucholska 5,10 wzorowe
  5. Natalia Wysocka 4,09 wzorowe
Wychowawca: Joanna Jabłonowska                                      Prymusi klasy IV D

  1. Zuzanna Dul 4,81 wzorowe
  2. Jakub Klimarczyk 5,09 wzorowe
  3.  Patrycja Klimarczyk 5,0 wzorowe
  4.  Igor Krulczyk 5,0 wzorowe
  5.  Jakub Kwiatkowski 5,09 wzorowe
  6.  Kamil Laskowski 5,0 bardzo dobre
  7.  Igor Malinowski 5,09 bardzo dobre
  8.  Amelia Przybyszewska 4,82 wzorowe
  9.  Tomasz Stępczyński 4,91 bardzo dobre
  10.  Kacper Turalski 5,0 bardzo dobre
  11.  Maciej Turowski 4,91 wzorowe
  12.  Filip Wiśniewski 5,09 wzorowe
  13.  Mateusz Wojciechowski 5,0 wzorowe
  14.  Małgorzata Zdziebłowska 5,0 bardzo dobre
Wychowawca: Katarzyna Pawłowska                                             Prymusi klasy IV C

  1. Wiktoria Stołowska 5,00 wzorowe
  2. Szymon Sikorski 4,91 wzorowe
  3. Adam Strzegowski 4,82 wzorowe

 

Wychowawca: Ilona Radomska                                   Prymusi klasy IV B

  1. Weronika Dobrzeniecka 5,20 wzorowe
  2. Anna Gadzińska 5,00 wzorowe
  3. Oliwia Jaworska 5,00 wzorowe
  4. Emilia Kędzierska 4,90 wzorowe
  5. Rafał Lewandowski 5,00 wzorowe
  6. Przemysław Poleszczuk 5,20 wzorowe
  7. Piotr Skorłutowski 4,80 wzorowe
  8. Anna Szpakowska 4,90 wzorowe
  9. Kamila Wadowska 5,00 wzorowe
  10. Amelia Witkowska 5,20 wzorowe
  11. Jakub Wolski 4,80 bardzo dobre
  12. Dominika Wtulisiak 5,00 wzorowe
  13. Maja Kozakiewicz 5,10 wzorowe

Rok Szkolny 2014/2015

Uczniowie Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2015 r. 

Nagroda Dyrektora Szkoły “Złota Dwójka” 2015

1. Joanna Malanowska kl. VI A

2. Joanna Ocicka kl. VI A

3. Weronika Strzelecka kl. VI B

4. Julia Bartnicka kl. VI B  

5. Karolina Dolacka kl. VI C  

6. Zofia Liszewska kl. VI D

7. Jakub Frydrychowicz kl. VI D  

8. Maciej Węglarek kl. VI D

Prymusi klas IV – VI  w roku szkolnym 2014/2015

 Wychowawca: Marcin Nowakowski                                        Prymusi klasy IV A

  1. Kacper Miller 5,27 wzorowe
  2. Aleksandra Juszczyk 5,18 wzorowe
  3. Natalia Grodzicka 4,82 wzorowe

 

 

 

 

 Wychowawca: Ewa Doliwa                                                               Prymusi klasy IV B 

  1. Oliwia Misztal 5,18 wzorowe
  2. Maja Kaczmarek 5,09 wzorowe
  3. Natalia Linowska 5,0 wzorowe
  4. Ewelina Bryszka 5,0 wzorowe
  5. Julia Dudzińska 5,0 wzorowe
  6. Lena Bielicka 4.91 wzorowe
  7. Adrian Górecki 4,91 bardzo dobre
  8. Aleksandra Grabowska 4,91 bardzo dobre
  9. Anna Łukowska 4,91 wzorowe
  10. Bartosz Jagodziński 4,82 bardzo dobre
  11. Jakub Obrębski 4,91 bardzo dobre
  12. Adam Oszal 4,91 bardzo dobre
  13. Marta Sławińska 4,82 wzorowe
  14. Dominika Strześniewska 4,82 wzorowe
  15. Martyna Wojciechowska 4,82 bardzo dobre
 Wychowawca: Agata Bartkowska                                          Prymusi klasy IV C

  1. Maja Wesołowska 5,09 wzorowe
  2. Natalia Mikucka 5,0 wzorowe
  3. Barbara Lewandowska 5,0 wzorowe
  4. Paweł Kędzierski 4,91 worowe
  5. Bartosz Kęsicki 4,82 wzorowe
  6. Kinga Sulińska 4,82 wzorowe
  7. Szymon Karpiński 4,80 bardzo dobre

 

 Wychowawca: Agnieszka Sławińska                                              Prymusi klasy V A

  1. Jakub Dołasiński 5,18 wzorowe
  2. Martyna Trzonkowska 5,09 wzorowe
  3. Jakub Kopyciński 5,0 wzorowe
  4. Roksana Mikulska 5,0 bardzo dobre
  5. Michał Opolski 5,0 bardzo dobre
  6. Radosław Lamka 4,91 wzorowe
  7. Kacper Paczkowski 4,82 wzorowe
  8. Adam Szychułda 4,82 bardzo dobre
  9. Amelia Zdziarska 4,82 wzorowe
Wychowawca: Iwona  Brudnicka                                            Prymusi klasy V B

  1. Małgorzata Jankowska  5,36 wzorowe
  2. Olga Nawrocka 5,36 wzorowe
  3. Adrianna Zielińska 5,36 wzorowe
  4. Piotr Chmielewicz 5,27  wzorowe
  5. Amelia Nadrowska 5,27 wzorowe
  6. Kamil Sławiński 5,27 wzorowe
  7. Joanna Wolska 5,27 wzorowe
  8. Aleksandra Narodzonek  5,18 wzorowe
  9. Antonina Dąbrowska  5,0 wzorowe
  10. Aleksandra Stahlke 5,0 wzorowe
  11. Rafał Kordulasiński 4,9 wzorowe
  12. Julia Pacek 4,9 wzorowe
  13. Filip Ikier 4,8 bardzo dobre
  14. Laura Bieńkowska 4,8 wzorowe
Wychowawca: Magdalena Szmigielska                                           Prymusi klasy V C

  1. Klaudia Liszewska 5,36 wzorowe
  2. Aleksandra Rychlik 5,09 wzorowe
Wychowawca: Krystyna Skowrońska                                     Prymusi klasy V D

  1. Julia Szulczewska 4,81  wzorowe

 

 

Wychowawca: Agata Urbańska                                                         Prymusi klasy VI A

  1. Miłosz Wąsicki 5,36 wzorowe
  2. Kinga Grapatyn 5,18 wzorowe
  3. Joanna Malanowska 5,18 wzorowe
  4. Joanna Ocicka 5,18 wzorowe
  5. Natalia Przybyszewska 5,0 wzorowe
  6. Zuzanna Siwińska 5,0 wzorowe
  7. Julia Falkiewicz 4,9 wzorowe
  8. Julia Trawińska 4,9 wzorowe
Wychowawca: Joanna Jabłonowska                                      Prymusi klasy VI B

  1. Maja Przybyszewska 5,7 wzorowe
  2. Julia Bartnicka 5,63 wzorowe
  3. Weronika Strzelecka 5,5 wzorowe
  4. Mikołaj Guzowski 5,0 bardzo dobre
  5. Patrycja Liszewska 5,2 wzorowe
  6. Kinga Malec 5,3  wzorowe
  7. Klaudia Malec 5,3 wzorowe
  8. Agata Michalczyk 5,1 wzorowe
  9. Michał Olszewski 5,0 bardzo dobre
  10. Mikołaj Szczepański 5,0 wzorowe
  11. Dominika Waćkowska 4,8 wzorowe
  12. Bartosz Kosiński 4,8 bardzo dobre
Wychowawca: Małgorzata Wiśniewska                                             Prymusi klasy VI C

  1. Karolina Dolacka 5,45 wzorowe
  2. Ewa Chmielewska 4,91 wzorowe
  3. Mateusz Okoński 4,81 bardzo dobre
  4. Iga Olczak 5,0 wzorowe

 

Wychowawca: Elżbieta Olszewska-Lamka                                   Prymusi klasy VI D

  1. Zofia Liszewska 5,63 wzorowe
  2. Maciej Węglarek 5,54 wzorowe
  3. Aleksandra Rutkowska 5,45 wzorowe
  4. Filip Kwiatkowski 5,36 wzorowe
  5. Jakub Frydrychowicz 5,18 wzorowe
  6. Zofia Kalińska 5,18  wzorowe
  7. Jakub Mielczarski 5,09 wzorowe
  8. Karolina Ryniecka 5,09 wzorowe
  9. Mateusz Biegański 4,90 wzorowe