Wycieczka do Centrum Zabaw „Happy Park” w Stróżewku – 19.01.2015

    W czasie ferii zimowych wychowawczynie klas trzecich i nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Malanowski zorganizowali  wyjazd dla 50 uczniów do Happy Parku w Stróżewku.

            Przed wejściem do obiektu dzieci poznały zasady bezpiecznego zachowania w tym centrum rozrywki. Podczas czterogodzinnego pobytu z zachwytem korzystały z wysokich zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, trampolin, labiryntu rur oraz ruchomych przejść. Chłopcy bawili się mini pojazdami, maczugami, armatkami na piłeczki, korzystali też chętnie z licznych automatów do gier. Dziewczynki z zachwytem oglądały swoje pomalowane twarze przypominające barwne motyle, kwiaty lub koty. Wielką atrakcją dla wszystkich była dyskoteka, prowadzona przez animatorkę, przeplatana konkursami siłowymi i zręcznościowymi. Na zakończenie uczniowie chętnie zjedli ciepłe przekąski i wypili soki owocowe.

            Dzieci aktywnie spędziły wspaniałe i  niezapomniane chwile w magicznej scenerii tego atrakcyjnego obiektu.

 

Opiekunowie: Ewelina Kośmider, Hanna Dołkowska, Ryszarda Paprocka, Agnieszka Malanowska