Prośba o przekazanie 1% podatku dla harcerzy

Drodzy Rodzice, Przyjaciele Harcerstwa!

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich przyjaciół harcerstwa o przekazanie 1% podatku za 2014 rok dla harcerzy z 1 DH im. Szarych Szeregów działającej w Naszej Szkole. Na początku roku szkolnego było nas 12 osób, dzisiaj to 32 harcerzy z klas IV abc, V bc, VI bcd.

 

1

Dlaczego warto przekazać 1% swojego podatku dla harcerzy?
Fundusze z 1% przeznaczymy na działalność statutową naszej drużyny: szkolenie funkcyjnych – zastępowych i przybocznych, oplata składek harcerskich, zakup sprzętu biwakowego, dodatkowych elementów umundurowania. Naszym marzeniem jest własna harcówka w szkole. Dzięki staraniom rodziców i dyrekcji szkoły mamy już mundury i koszulki drużyny (lecz nie dla wszystkich).
To inwestycja w dzieci Twoje, Twoich bliskich, Twoich znajomych, ZHP to organizacja, która potrzebuje Twojej pomocy!

Po więcej informacji proszę kliknąć na zdjęcia poniżej.

1procent1

DSC03127

 Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy zrobili to w ubiegłym roku.

 

Drużynowa phm. Agata Urbańska
wraz z harcerzami