Sukces literacki uczniów z „Dwójki”

Grupa uczniów z klasy VI b wraz z nauczycielką Iloną Radomską oraz rodzicami wyjątkowo udanie rozpoczęła nowy rok szkolny. W dniu 27 sierpnia 2015 roku zostali zaproszeni do Starostwa Powiatowego w Sierpcu na uroczystość rozstrzygnięcia powiatowego konkursu literackiego „Amatorzy z Sierpca piszą bajki dla dzieci”. Konkurs był zorganizowany przez Stowarzyszenie KRE@KTYWNI i wspierany przez zarząd powiatu sierpeckiego. Uczniowie napisali utwory literackie o dowolnej tematyce propagujące hasło tolerancji, poszanowania odmienności w zakresie wyznania, poglądów, wyglądu zewnętrznego, niepełnosprawności. Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze oraz książeczki i płyty CD z nagrodzonymi pracami.

Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły:
Piotr Chmielewicz – II miejsce
Małgorzata Jankowska – III miejsce
Laura Bieńkowska – IV miejsce
Kamil Sławiński – V miejsce
Julia Pacek – VI miejsce
Aleksandra Narodzonek – wyróżnienie
Olga Nawrocka – wyróżnienie
Joanna Wolska – wyróżnienie
Adrianna Zielińska – wyróżnienie