Finał XV Edycja Szlachetnej Paczki 2015

  Z kolejną inicjatywą wystąpił szkolny wolontariat i nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji “Szlachetna Paczka”. Odzew na naszą prośbę był ogromny, przeszedł oczekiwania naszych wolontariuszy. W akcję włączyli się pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice. Mogliśmy przygotować paczkę zgodnie z zapotrzebowaniem rodziny i uzupełnić ją o przybory szkolne i produkty żywnościowe. Szczęśliwa rodzina  w ramach podziękowania podarowała szkole własnoręcznie przygotowaną bombkę i piękne życzenia. Wystawiliśmy również drużynę piłki nożnej w turnieju “szlachetnej paczki” zorganizowanej w LO Sierpc. “Dwójkowa drużyna” złożona z rodziców naszych uczniów i ich przyjaciół zajęła I miejsce. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami zechcieli dzielić się dobrem w 2015 roku.