FINAŁ POWIATOWY W MINIPIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Sukces chłopców w piłce nożnej

We wtorek 26 kwietnia na boiskach Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu rozegrano finał powiatowy piłki nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiło 11 szkół; podzielono je na trzy grupy,  w których grano “każdy z każdym “. Następnie pięć najlepszych szkół z eliminacji przystąpiło do rozgrywek finałowych również systemem “każdy z każdym”. Najlepszą szkołą okazała się sierpecka Dwójka i w nagrodę pojedzie na eliminacje międzypowiatowe do Gostynina. Gratulujemy!

IMAG1102

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC

2. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN

3. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO

4. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO

5. SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO

6. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI

7. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC

8. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA

9. SZKOŁA PODSTAWOWA ŁUKOMIE

10.SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ

11. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO