Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 z wizytą w naszej szkole

 Dnia 08.05.2017r. mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 ,,Słoneczna Jedyneczka” wraz z wychowawczynią Agnieszką Kożuchowską. Byli oni honorowymi gośćmi klasy ,,0” A wych. Wioletta Rydzeńska. Na powitanie nasi mali goście zostali obdarowani drobnym upominkiem. Następnie uczniowie klasy,,0” A przedstawili inscenizację wiersza Jana Brzechwy ,,Na straganie”. Po przedstawieniu była mała przerwa na słodki poczęstunek, następnie dzieci ze ,,Słonecznej Jedyneczki zostały oprowadzone przez Wiolettę Rydzeńską po szkole. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami szkolnymi, klasami dydaktycznymi, holem szkolnym, stołówką i biblioteką. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas pierwszych. Dziękujemy Wam bardzo za wizytę i wspaniały prezent. Zapraszamy zatem do naszej szkoły !.