Mistrzostwa Powiatu Sierpeckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym

W dniu 16.05.2017 w Szczutowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sierpeckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chlopców. Reprezentantki i reprezentancji naszej szkoły udowodnili swoją dominacje w powiecie sierpeckim zgarniając cała pule tzn. zdobywając dwa 1 miejsca w kat. dziewcząt i chłopców. Klasyfikacja indywidualna także pokazała, że nie mieli sobie równych: w klasyfikacji dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Zuzanna Dul, a z trzecim wynikiem zawody ukończyła Aleksandra Grabowska. W klasyfikacji chłopców najlepszy wynik uzyskał Dominik Szczęsny 262 pkt. a tylko dwa punkty mniej uzyskal Bartek Lipowski.
Gratulujemy calej reprezentacji SP2 i życzymy poprawienia wyników na zawodach międzypowiatowych, które odbędą sie 23 maja także w Szczutowie.
Skład reprezentacji SP 2: Zuzanna Kwiecień, Zuzanna Dul, Anna Szpakowska, Małgorzata Snowarska, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Juszczyk, Maja Wesołowska, Patryk Okoński, Dominik Szczęsny, Bartek Lipowski, Oskar Kordyzon, Jakub Jażdżewski, Michał Okoński, Damian Staniszewski
Opiekunowie:
Agata Urbańska, Marcin Nowakowski, Dariusz Malanowski