Wielki Bal Karnawałowy

Tradycyjnie tuż przed feriami zimowymi w Szkole Podstawowej nr 2 im Armii Krajowej  w Sierpcu odbył się Wielki Bal Karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w wspaniałą salę balową, udekorowaną kolorowymi serpentynami z bibuły i barwnymi balonami. Od rana młodsi uczniowie z klas I – III w bajkowych strojach księżniczek, wróżek, bohaterek bajki Kraina Lodu, policjantów, rycerzy i kowbojów tańczyli wesoło w korowodach,  wężach, kółeczkach. Zabawę urozmaicały liczne zagadki,  konkursy i konkurencje taneczne w rytmie wesołej muzyki. Bal prowadziła Pani Katarzyna Burczyk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, a o oprawę muzyczną zadbał Pan Andrzej Wojtas. Wszyscy uczniowie w wesołej atmosferze wspaniale się bawili.

kl. I-III *

  • *Oddział przedszkolny *  kl. 0a i 0b *

 * kl.  IV-VII