Świętuj z nami Dzień Bezpiecznego Internetu!

 

 

 

To już 14. edycja DBI w Polsce, w tym roku obchodzimy pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.  W ramach DBI w naszej szkole zapraszamy do udziału w  konkursie multimedialnym i  plastycznym.      

Szkolny KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ  

  1.  „Uczeń bezpieczny w Internecie – jak wystrzegać się zagrożeń?”
  2.  “Tworzymy kulturę szacunku w sieci”        

Prace konkursowe w formie prezentacji multimedialnych należy złożyć na dowolnym nośniku  (np. płyta CD, pendrive) do 25 lutego 2018 r.  Na ostatnim slajdzie należy podać: imię i nazwisko autora, klasę).

Prezentacja powinna się składać co najmniej z 15 slajdów. Pod uwagę będzie brana wartość merytoryczna i wykorzystanie umiejętności z zakresu technologii informacyjnej.  Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 28 lutego 2018 r.   Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Szkolny KONKURS PLASTYCZNY   “POZNAJ  ZASADY  BEZPIECZNEGO INTERNETU ”

Konkurs polega na opracowaniu Netykiety, czyli  KODEKSU  INTERNAUTYFormat A3, technika dowolna.  Prace należy składać do 25 lutego 2018 r.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Organizatorzy: p. Elżbieta Olszewska-Lamka, p. Marta Turalska