Sukces naszych sportowców !

W dniu 1 marca na stadionie Wisły Płock odbyły się międzypowiatowe eliminacje “Z podwórka na stadion – Tymbark Cup. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. Chłopcy ze szkoły podstawowej nr 2 w kategorii wiekowej U10 pierwszy mecz rozegrali z rówieśnikami SP Pacyny wygrywając 5 do 1. W kolejnym spotkaniu trochę pechowym, musieliśmy uznać wyższość SP nr 23 Płock przegrywając 3 : 6. Ostatnie spotkanie miało zadecydować o wyjściu z grupy i grze w dalszej fazie turnieju. Zawodnicy z SP nr 2 przystąpili do tego spotkania bardzo zmotywowani i na efekty nie trzeba było długo czekać. Wysoka wygrana 12 : 2 ze SP nr 5 z Płocka pozwoliła awansować do finału w którym przyszło zagrać nam z ekipą FEA Gostynin. Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu wygrywamy wysoko 7 do 3 i uzyskujemy awans na zawody wojewódzkie.

Naszą Szkołę reprezentowali,

od lewej górny rząd: Adam Meller 4C, Aleksander Dul 3D, Jan Juszczyk 3D, Kacper Jędrzejewski 3D, Ksawery Krulczyk 3D, Marcel Żendarski 3D, Radosław Mikucki 4D, dolny rząd od lewej: Sebastian Obrębski 4C, Antoni Woliński 4D, Filip Linowski 4D, Jakub Michalski 4B.

Zawodnicy nasi mogli liczyć na doping swoich wiernych kibiców, ale także na wsparcie Burmistrza Miasta Sierpc Jarosława Perzyńskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Opiekun Dariusz Malanowski