Mazowieckie Dni Integracji Osób Niepełnosprawnych

“Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś ” – Ronald Reagan

Na Zaproszenie V-сe Starosty Pana Wojciecha Rychtera wolontariusze – uczniowie, rodzice i nauczycieli naszej szkoły uczestniczyli    w  uroczystości Mazowieckiego Dnia Integracji  Osób Niepełnosprawnych. Były to wyjątkowe chwile dla nas wszystkich. Niepełnosprawni ludzie z województwa mazowieckiego oraz Dzieci z ZOL w Kraszewie – podopieczni Fundacji Odzyskać Radość wraz ze swoimi opiekunami i koordynatorem Panią Magdaleną Kowalską przekazali nam dużo pozytywnej energii, a dzieciaczki ogrom uczucia i pouczającą lekcję życia. Bezcenną chwilą w tym dniu była również radość “naszej” Hani z “nowego” wózka.

Dziękuję wszystkim za wspólne chwile i  za słowa “z wami czas tak szybko mija”.   Beata Karkusz