Szlachetna paczka 2018 ❤️

To co się działo przez ostatnie dni w „Dwójce”, to coś niewiarygodnego! Zgłaszając się już czwarty raz jako Darczyńca Szlachetnej Paczki liczyliśmy, że otworzą się serca wielu ludzi dobrej woli. Jednak nie wiedzieliśmy, że akcja przybierze taki obrót. Pokój nauczycielski zamienił się w magazyn Św. Mikołaja. Do akcji włączyli się wszyscy: uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Każda przekazana rzecz, to zaoszczędzone pieniądze naszej Obdarowanej. Dzisiaj nastąpiło zakończenie akcji, po czym wolontariat przygotował 40 paczek z żywnością, środkami chemicznymi, kosmetykami, pościelą, odzieżą i maszynką do mielenia mięsa 😊 Wieczorem odstawiliśmy paczki do głównego magazynu Szlachetnej Paczki, który przez dwa dni stacjonuje w Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu. To były cudowne chwile. Zaangażowanie i chęć niesienia pomocy nie są naszej społeczności szkolnej obce. Przesyłamy gorące uściski i podziękowania każdej osobie, która przyczyniła się do tego, by jutro, chociaż troszkę odmieniło się czyjeś życie. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za każdą dołożoną cegiełkę w budowaniu szczęścia drugiego człowieka.