Niezwykły sukces Julki!

Julia Nowak uzyskała tytuł laureata XVI edycji Konkursu Ekologicznego “Bądź świadomy – walcz ze smogiem” zorganizowanego dla uczniów szkół podstawowych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Do kapituły wpłynęło ponad 1300 prac z 450 szkół.

Julia zajęła III miejsce w kategorii kl. IV-VI, tworząc ciekawy i pięknie ilustrowany komiks. W nagrodę otrzymała kartę podarunkową, kredki oraz flamastry, zaś szkole organizatorzy przekazali interesujący zestaw gier planszowych. Prace konkursowe nawiązywały do tematyki dotyczącej zanieczyszczenia powietrza oraz promowania działań na rzecz jego ochrony.  To bardzo ważne, aby już najmłodsi mieszkańcy Mazowsza, wiedzieli, w jaki sposób zadbać o środowisko przyrodnicze.

Julii gratulujemy odniesionego sukcesu !