Każdy może zostać św. Mikołajem

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Jednak te dni są szczególnie ważne dla dzieci, które atmosferę rodzinnych świąt oraz związane z nimi tradycje zapamiętają na całe życie. Mamy świadomość, że dzieci znajdujące się w ośrodku w Kraszewie, pomimo wspaniałej opieki i ogromu serca, które otrzymują od swoich opiekunów, czekają teraz szczególnie na Świętego Mikołaja. Udało nam się wywołać uśmiech na buziach podopiecznych fundacji, jak również ich opiekunów. Wspólnymi siłami Szkolnego Klubu Wolontariatu “Jeden drugiemu”, uczniów oraz ich rodziców udało się przygotować kilkanaście paczek dla dzieci.              Były zabawki, gry, ubranka, książki i słodkości, a radość jaką wywołały była ogromna.
Z jeszcze większą radością, mieszająca się ze wzruszeniem opuszczaliśmy to magiczne miejsce. Obiecaliśmy, że niebawem wrócimy. 😘
Jeszcze raz wszystkim, dla których Ośrodek w Kraszewie jest domem, miejscem pracy życzymy zdrowych, wesołych Świąt.
Wszystkim, którzy w naszych działaniach nas wspierają, życzymy, by Święta były jak z bajki.