VII Sierpecki Dzień Wolontariatu 2018

Podczas  uroczystej gali spotkali się wolontariusze z powiatu sierpeckiego w celu podsumowania działalności wolontariatu  za miniony rok kalendarzowy.

Tytuł  SUPER  WOLONTARIUSZA  za swoje wybitne działania otrzymała uczennica klasy VIII b Dominika Strześniewska. Pani Beata Karkusz i Pani Agata Warczachowska otrzymały listy gratulacyjne i koszulki. Dyrekcja otrzymała podziękowanie za udział szkoły w akcji „Trójka z pomocą dla 3-letniego  Marcelka”. Tytuł NADZWYCZAJNEGO WOLONTARIUSZA na wniosek wolontariatu naszej szkoły kapituła przyznała Panu Andrzejowi Mirosławowi Nadratowskiemu, który poza działalnością biznesową potrafi robić rzeczy wielkie, oddawać serce na rzecz mieszkańców miasta, powiatu, regionu, województwa a nawet Polski. Wspiera organizacje pozarządowe, a jego działania wzbudzają podziw i wzruszenie.