Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt w Cztery Ognie Usportowione

Zwycięstwo Dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2

W piątek 29.03 w Borkowie uczennice czwartych klas szkół podstawowych rozegrały zawody powiatowe w cztery ognie usportowione. Do rozgrywek przystąpiło osiem szkół. Drogą losowania podzielono je na dwie grupy, w których grano każdy z każdym. Pózniej odbyły się półfinały i mecze o miejsca. Mecze przyniosły niespotykane emocje, szczególnie mecz półfinałowy SP nr 2 Sierpc – SP Lelice oraz mecz finałowy SP nr 2- SP nr 3. Grano trzecie sety na przewagi i szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną raz w drugą stronę. Na twarzach młodych sportsmenek widać było łzy przegranych, ale i łzy zwycięstwa. Najlepsze okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie Amelia Zarecka, Maja Lach, Wiktoria Grzelak, Emilia Kopycińska, Lena Kwiecień, Lena Węglarek, Zuzanna Wojas, Weronika Kornacka, Gabriela Fijałkowska, Wiktoria Czajka, Nikola Misztal, Wiktoria Ulicka, Zuzanna Nowalska – podopieczne pana Witolda Nawrockiego. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze i cieszyły się ze złotych medali.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW

1.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC

2.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC

3.SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE

4.SZKOŁA PODSTAWOWA GOZDOWO

5.SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN

6.SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO

7.SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO

8.SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO

 

 

Gratulujemy!