🍀 Prośba o pomoc dla naszej uczennicy 🍀 Lenki z kl. Vc

ZBIÓRKA NA CEL
Innowacyjna Szczepionka Treg – 2 podania

Lena Piórkowska, 10 lat

Sierpc, mazowieckie

Cukrzyca typu 1

Przeliczanie i ważenie posiłków, kłucie kilkanaście razy dziennie to teraz codzienność mojej córki. Całodobowe czuwanie, obserwacja poziomu cukru, strach przed każdym dniem, telefonem ze szkoły całkowicie zmieniło życie naszej rodziny. Tylko nowatorska metoda Treg może pomóc mojemu dziecku zatrzymać chorobę – cukrzycę typu 1.

Nie zapomnę dnia, w którym usłyszeliśmy diagnozę. Złość, strach, nawał informacji i czas, aby okiełznać chorobę, która jest sprawdzianem dla całej naszej rodziny. Nieleczona cukrzyca  może prowadzić do uszkodzenia wzroku, nerek, serca, a nawet śmierci. Mamy dużą szansę zatrzymać chorobę córki, ale problemem są pieniądze…

Metoda Treg to przełomowa polska terapia w zastosowaniu limfocytów Treg pobranych z krwi pacjenta, stosowana do leczenia cukrzycy typu 1 u dzieci. Szczepionka ta zabezpiecza przed naczyniowymi powikłaniami cukrzycy. Niestety cena za zdrowie jest ogromna.          W przypadku Leny to ponad 350 tys. złotych.

Lenka nie zaakceptowała swojej choroby. Trudno się jej dziwić. Ciągłe zakazy, kontrola, eliminacja żywieniowa wpłynęły na jej niską samoocenę. Kiedyś pełna energii, obecnie zamknięta w sobie i bardzo nieszczęśliwa dziesięciolatka. Chcę, żeby moje dziecko znowu zaczęło się uśmiechać. I kiedy pojawiła się szansa na jej wyleczenie, musimy ją wykorzystać.

Pierwsza dawka leku musi zostać podana jak najszybciej. Proszę więc o wsparcie i pomoc. Nie możemy dłużej czekać! Każdy grosik wpłacony na leczenie Lenki przybliża nas do upragnionego celu. Wszystkim wspaniałym ludziom z góry z całego serca dziękujemy.

Katarzyna, mama

https://www.siepomaga.pl/lena-piorkowska