Spotkanie w klubie Senior +w ramach zajęć rewalidacyjnych

W dniu 07.10.2019 r. w  Filii nr 2 Biblioteki Miejskiej w Sierpcu odbyły  się w ramach rewalidacji zajęcia literacko – plastyczne. Spotkanie zapoczątkowało przeczytanie i dyskusja nad opowieścią Barbary Gawryluk „Pies na medal. Junior – opiekun osób starszych”. Uczniowie słuchali z wielkim zainteresowaniem opowiadania o wspaniałym psie Juniorze, następnie opowiadali o swoich doświadczeniach ze zwierzętami . Po dyskusji na temat przeczytanej książki ruszyliśmy do robienia breloczków – sówek.

Przy pomocy przewspaniałych pań z klubu Senior+ ,które wykazały się niezwykłą cierpliwością ,udało się stworzyć wspaniałe pamiątki ,które mogliśmy podarować również naszym  najbliższym.

Dziękujemy pani dyrektor Monice Stańczak za pomoc w zorganizowaniu spotkania oraz wspaniałym  paniom  z  klubu Senior +.

Organizator zajęć-Agnieszka Stankiewicz