XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sierpc, 15 października 2019

Przy pięknej, słonecznej pogodzie oraz dużym zainteresowaniu szkół rejonu płockiego, rozegrano w Sierpcu, na osiedlu Zatorze, Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe we wszystkich kategoriach wiekowych – dzieci, młodzieży i szkół ponadpodstawowych.
Dwie pierwsze szkoły z każdej kategorii wiekowej zakwalifikowały się na zawody wojewódzkie, które rozegrano 18 października 2019 w Siedlcach podczas MIMS.
Wielki sukces odniosła Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu, która wygrała w trzech kategoriach wiekowych, a w czwartej zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy!
Kategoria dzieci dziewczęta – III miejsce
Kategoria dzieci chłopcy – I miejsce
Kategoria młodzież dziewczęta – I miejsce
Kategoria młodzież chłopcy – I miejsce
W każdej kategorii wiekowej zgłoszonych było po 10-11 szkół z rejonu płockiego.
Ogromne gratulacje, czekamy na wyniki z MIMS w Siedlcach😉😃🏆