Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Sierpc 23.10.2019

Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Sierpc 23.10.2019

Kolejne zawody sportowe zakończone wielkim sukcesem naszych uczniów. Wielkie brawa👍🏆

Kategoria dzieci
Dziewczęta IV miejsce
Chłopcy I miejsce
Kategoria młodzież
Dziewczęta II miejsce
Chłopcy I miejsce

Piękna, słoneczna pogoda zachęciła do przyjazdu do Sierpca wiele ekip sportowych z rejonu płockiego. W każdej kategorii wiekowej dziewcząt i chłopców startowało co najmniej po 60-ciu uczestników z ponad 20-stu szkół podstawowych byłego województwa płockiego.
Według regulaminu pierwszych 12 zawodników zakwalifikowało się na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbędą się na wiosnę w Siedlcach.
Wśród uczniów naszej szkoły awans na igrzyska zdobyło pięć dziewcząt – Lena Kwiecień III m, Weronika Kornacka VII m, Zuzanna Dul VI m, Natalia Przybyłowska VI m, Julia Ocicka XIII m – rezerwa i trzynastu chłopców – Marcel Żendarski I m, Radosław Mikucki XI m, Igor Nawrocki II m, Krystian Burczyk XI m, Kamil Strużewski VIII m, Piotr Skorłutowski IX m, Jakub Gajdka III m, Jan Woźniak XI m, Jakub Kwiatkowski IV m, Jakub Klimarczyk IX m, Filip Wiśniewski V m, Karol Okraszewski XI m.