Zuzanna Dul i Julia Tybuszewska Mistrzyniami Mazowsza w Badmintonie w kat. młodzież

W czwartek 21.11.2019 Zuzia i Julia uczestniczyły w XXII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie w kategorii młodzież w Radomiu i wywalczyły I miejsce pokonując sześć innych zespołów z Mazowsza.🏅👍🏆😘🎉👑

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3 w Radomiu, organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego oraz Szkolny Związek Sportowy w Radomiu. Na zawody zgłosiło się po siedem ekip męskich i żeńskich wyłonionych podczas zawodów rejonowych. Prawo uczestnictwa mieli mistrzowie rejonowi.

Dziewczęta rozegrały sześć meczy indywidualnych i deblowych, w fazie grupowej wygrały swoją grupę pokonując dziewczęta ze szkół podstawowych w Łysych, Książenicach i 279 Warszawie. W fazie finałowej również zwyciężyły w swojej grupie, tym razem finałowej, z zespołami z Radomia, Warszawy i Zalesia Górnego.

Mecze były niezwykle zacięte i emocjonujące. Dziewczęta były skoncentrowane i ambitnie, grały mądrze i zgodnie z założonymi celami. 👍

Jesteśmy ogromnie dumni z naszych dziewcząt, cieszę się, że są one wspaniałymi ambasadorkami Sierpca i Szkoły Podstawowej nr 2 i że mogłam im w tym szczególnym dniu towarzyszyć. 💕