Jasełka w szkole

Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas spotkań i refleksji, podziękowań, dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. To czas,w którym odczuwamy najsilniejszy związek z naszymi tradycjami. Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie scenek o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. Uroczystość ta od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszej szkole. W tym roku również postanowiliśmy wystawić te inscenizacje integrując dom rodzinny i szkołę, wprowadzając nastrój świąteczny oraz pokazując rodzicom umiejętności wokalno-recytatorskie ich pociech. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role, wprowadzając nas w świąteczną atmosferę.