5 czerwca Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego 🍀🎋🐱🐕🐈🌿

5 czerwca Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego.🍀🎋🐱🐕🐈🌿
W ramach szkolnej akcji „ Żyj w przyjaźni ze środowiskiem” uczniowie klas O-III ukazali nam piękno otaczającej nas przyrody, świata roślin i zwierząt.
Kto nie marzy o tym, aby oddychać czystym powietrzem, słuchać śpiewu ptaków, szumu drzew? Przyroda, zwłaszcza na wiosnę, ukazuje nam swoje piękno za pomocą barwnych kolorów.
Nasi uczniowie doskonale uchwycili to piękno w wykonanych przez siebie fotografiach.
Musimy wziąć odpowiedzialność za naszą planetę, środowisko, przyrodę. Ważne, by uświadamiać młodszym pokoleniom, jak ważne jest nabywanie odpowiednich nawyków. Rozbudzanie ciekawości otaczającym nas krajobrazem.
Zachęcamy wszystkich do troski o środowisko, włączanie się w akcje wspomagające zwierzęta. Wszystko po to, by obcować z naturą i czerpać z tego radość .
Bardzo dziękujemy naszym zdolnym uczniom za udział w akcji.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, opiekunów i wychowawców.

Agnieszka Tomaszewska
Magdalena Wysocka