Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie ♥

Rok szkolny 2019/2020 dobiega końca. W tym czasie, w dobie pandemii koronawirusa w naszym kraju, mając na uwadze obowiązujące ograniczenia spowodowane epidemią, nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

W dniu 26 czerwca 2020 roku uczniowie z klas I –VIII odbiorą świadectwa szkolne wg harmonogramu przesłanego do Państwa za pomocą e-dziennika Librus. Świadectwa będą wydawać wychowawcy klas z zachowaniem wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Do szkoły wchodzą tylko uczniowie, wyznaczonym wejściem. Bardzo proszę o ścisłe dostosowanie się do harmonogramu oraz reżimu sanitarnego, tj. maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości co najmniej 1,5 m.

Dziękuję wszystkim Rodzicom oraz Uczniom za pracę przez cały rok szkolny, a zwłaszcza za ciężką pracę zdalną w II semestrze ♥

 Życzę słonecznych i bezpiecznych wakacji, by  były czasem dobrego odpoczynku, nabierania siły do dalszego wysiłku w nowym roku szkolnym.

Dziękuję za wyrozumiałość i współpracę. ♥

Anna Trzcińska

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu.