Zakończenie roku przedszkolnego 2019/2020 oraz pożegnanie Starszaków

Chociaż słońce jasno świeci,
         Trochę smutne są dziś dzieci.
         Choć Przedszkole żegna Was, to wakacji naszedł czas.

 

         23 czerwca 2020 roku odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku przedszkolnego 2019/2020 oraz pożegnania Starszaków. Za nami okres wspólnych zabaw i zajęć w naszej przedszkolnej sali, zakończony czasem trudnym, niepewnym, w którym nie mogliśmy się zobaczyć – czas pracy zdalnej.
         Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji  i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy. Pragniemy w tym dniu podziękować całym sercem dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.
         Dziękujemy także bardzo serdecznie Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy w tych ostatnich trudnych dla wszystkich miesiącach.
         Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy wszystkim Absolwentom i Przedszkolakom naszego Oddziału wiele radości i  spełnienia marzeń, a na wakacje samych przyjemnych i niezapomnianych zdarzeń.
Wasze Panie