Wypożyczanie lektur szkolnych w czasie nauczania zdalnego

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie

W czasie nauczenia zdalnego  biblioteka szkolna umożliwia uczniom wypożyczenie   lektur szkolnych po wcześniejszym uzgodnieniu z polonistami. Proszę o zapoznanie się
z poniższymi procedurami :

1. Napisz poprzez Librus czy chcesz wypożyczyć lekturę: klasy 1-3 kontakt
    Stopińska, klasy 4-8 kontakt D. Lubińska
  2. Zamówiona książka będzie czekać w specjalnym pudełku przy stanowisku pracowników obsługi najwcześniej od godz. 10.00  w następnym dniu  roboczym (o dostępności książki powiadomimy w wiadomości zwrotnej).
  3. Książkę możesz odebrać osobiście lub przez osoby trzecie codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10.00 do 14.00.

Po godzinie 14.00 książki będą do odebrania przy stanowisku pracowników obsługi (w książce kartka z nazwiskiem ucznia):

– do godz. 15.30 – budynek Braci Tułodzieckich 2 – (do tej godziny funkcjonuje szkoła)

– do godziny 16.00 – budynek Płocka 38a

1. Zwróć już omówioną lekturę do pudełka KWARANTANNA w holu wejścia głównego (w książce kartka z nazwiskiem ucznia i klasa)

W razie pytań proszę pisać przez Librus.

Drodzy uczniowie, jeśli nie zdążyliście wypożyczyć lektur ze szkolnej biblioteki przed zalecaną domową kwarantanną, podamy  strony internetowe, na których dostępna jest część lektur szkolnych.

Zachęcamy także do śledzenia  profilu szkoły na Facebook.