Dzień Babci i Dziadka ♥

Święta wszystkich babć i dziadków następują dzień po dniu. Dziś swiętujemy Dzień Babci, natomiast jutro przypada Dzień Dziadka. Nasi uczniowie z pewnością będą Ich odwiedzać i składać życzenia.
Cała społeczność szkolna pragnie złożyć także serdeczne życzenia naszym “przybranym” babciom i dziadkom. Są to członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, z którymi nasza szkoła od wielu lat współpracuje. Wszystkim życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości. Przesyłamy sto buziaków od naszych szkolnych, tych młodszych i nieco starszych pociech.

Kochana Babciu, Kochany Dziadku małym serduszkiem życzymy Wam uśmiechu, zdrowia najwięcej, a za Waszą dobroć i miłość te życzenia przyjmijcie w podzięce. Dzieci z grupy Oa i Ob wykonały laurki dla babć i dziadków. Wraz z nimi pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom i dziadkom w dniu ich Święta.

W dniu Waszego święta, zdrowia oraz szczęścia życzą Wam wnuczęta.

Buziaczki przesyłają uczniowie z klasy 2A😘💐