Dzień Bezpiecznego Internetu- “Działajmy razem!”

„Działajmy razem!” to hasło tegorocznej akcji.

9 lutego 2021 roku obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Celem wydarzenia jest przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
„Działajmy razem!” to hasło tegorocznej akcji. W tym roku nabiera ono szczególnego znaczenia. Jedynie wspólny wysiłek zarówno dorosłych, jak i samych dzieci i młodzieży, zapewnić może bezpieczeństwo w czasie zintensyfikowanego korzystania z sieci podczas pandemii i zdalnej edukacji.
Zachęcamy do udziału w konferencji online z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2021:

W ramach DBI zapraszamy uczniów z kl. 4-8 do udziału w szkolnym konkursie informatycznym pod hasłem:

BLASKI I CIENIE INTERNETU – ZASADY BEZPIECZNEGO INTERNETU

w kategorii do wyboru:

•Ulotka
•Plakat (grafika komputerowa lub wersja  papierowa )
•Film
•Prezentacja ( do 15 slajdów)

Na prace konkursowe czekamy do 05 marca 2021 r. na adres e-mail:

p. Marta Turalska: turalska.marta.sp2@gmail.com
p. Ela Olszewska-Lamka: salainfo77 @gmail.com

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Z a p r a s z a m y  🙂