Potrzebna pomoc dla Hani ♥ dzieci z Kraszewa !

“Dwójka” włącza się do akcji !
Hania od kilku lat poprzez wirtualną adopcję jest częścią społeczności naszej szkoły. Każde spotkanie z nią daje wspólną, ogromną radość… 😊😍
Odwiedzając Hanię spotykamy tam inne wspaniałe dzieci. Uczymy się od nich jak cieszyć się każdym dniem, jak czerpać radość z małych rzeczy. Wiemy, jak wielkie są Ich potrzeby. Dzieciaki mają tam doskonałe warunki i opiekują się Nimi wspaniałe osoby, które robią wszystko, by dzieciakom żyło się lepiej.
Tak o akcji pisze wspaniała koordynator Fundacji p. Magdalena Kowalska “Nasze wspaniałe maluchy to często porzucone i bardzo chore dzieci. W placówce na dzień dzisiejszy jest 59 podopiecznych.
Żeby móc sfinansować wszystkie potrzeby przy Zol-u powstała Fundacja charytatywna dla dzieci, która organizuje zbiórki pieniędzy, dzięki, którym możemy zakupić artykuły, które nie są finansowane przez NFZ.
Dzięki takim zbiórkom na bieżąco możemy zakupić to co nam w danej chwili jest niezbędne.
Aktualnie potrzebujemy zakupić:
wózek specjalistyczny( koszt. ok 4 tyś)
ręczniki kąpielowe
prześcieradła z gumką
ubrania od 68-170 cm
pieluchy tetrowe, duże śliniaki, odżywki do rozczesywania włosów-spray, gumki do włosów itp. pampersy rozm. 5,6,7
zawsze w każdej ilości kaszki, deserki, zupki w słoiczkach.
Każdego dnia zmieniamy życie naszych podopiecznych na lepsze.
Siedzibą naszej fundacji dla dzieci jest:
ZAKŁAD OPIEKI LECZNICZEJ KRASZEWO- CZUBAKI 23A 09-140 RACIĄŻ
Możesz wspierać nasze działania. Pomagajmy razem chorym, niepełnosprawnym i często porzuconym naszym maluszkom. Włącz się w nasze akcje !  ZAWSZE możesz  przesłać DO NAS PACZKĘ ! “