VII Regionalny Konkurs Plastyczny “Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

8 grudnia 2021r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom VII Regionalnego Konkursu Plastycznego “Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”. Organizatorem konkursu było Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Rudowska- opiekun pani Dorota Dudzińska, Alan Kaczorowski- opiekun pani Weronika Marcinkowska, Adam Nowak, Julia Kadzińska i Julia Zimnawoda- opiekun pani Aleksandra Dołasińska. Na konkurs wpłynęło 806 prac z 40 placówek z regionu Mazowsze. Patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Sierpecki i Burmistrz Miasta Sierpc. Wszystkie kartki zostały przekazane na cel charytatywny.

Gratulujemy nagrodzonym.