Maraton Pisania Listów

10 grudnia 2021 r. uczniowie kl.8d wzięli udział w Maratonie Pisania Listów, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego. Jest to akcja o zasięgu międzynarodowym organizowana przez Amnesty International. Jej istotą jest napisanie własnoręcznie listu w obronie konkretnej osoby, której prawa zostały złamane. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z prezentacją o prawach człowieka i sprawdzić swoją wiedzę podczas quizu.
I miejsce w konkursie wiedzy o prawach człowieka zajęła uczennica naszej szkoły Julia Wolska. Gratulujemy!
Dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 i paniom Annie Makowskiej oraz Annie Kocięckiej za zaproszenie do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.