🤩🥳Otwarcie kapsuły czasu w klasie IIId 🥳🤩

W dn. 1 stycznia obchodzimy pierwszy dzień nowego roku. To czas planów, marzeń, postanowień. W styczniu 2021 roku uczniowie z klasy 3d postanowili stworzyć kapsułę czasu, w której zapisali swoje noworoczne postanowienia. Uroczyste otwarcie odbyło się w dn. 10 stycznia 2022 r. Uczniowie z niecierpliwością, ciekawością i ogromnym zainteresowaniem wyciągali swoje karteczki planów i marzeń. Mało kto już pamiętał, co chciał osiągnąć w 2021 roku. Z uśmiechem na ustach odczytywaliśmy swoje zapiski. Nie wszystkim udało się zrealizować plany. Nikt z tego powodu nie był smutny, ponieważ wiedział, że w życiu warto spełniać swoje marzenia, stawiać sobie nowe cele i starać się do nich dążyć, nigdy nie wolno się poddawać. Nam, pomimo tak młodego wieku, już się bardzo dużo udało osiągnąć. To ogromny sukces. Kapsuła czasu była wspaniałym, niezwykłym doświadczeniem i przede wszystkim nauczyła nas cierpliwości, ponieważ cały rok czekaliśmy na dzień, w którym będziemy mogli ponownie zajrzeć do tak ważnego dla nas pudełka.