Konkurs Pho3nix Kids i akcja charytatywna na rzecz WOŚP!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego serdecznie zapraszają do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wspólnej rywalizacji.

Ogólnopolski konkurs dla Szkół Podstawowych na największą liczbę kroków będzie trwał od 24.01 do 06.02.22

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS
Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę “Pho3nix Kids”.

REJESTRACJA UCZNIÓW
Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 – 6.02.2022 r.  Szkoła jest widoczna i możliwa do wyboru w aplikacji mobilnej.
Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczestników w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody.

ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ
Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej.
Fundacja nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02.
Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!
Dodatkowo, za każdego ucznia naszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN.

Załącznik nr 1: instrukcja rejestracji ucznia w aplikacji Pho3nix kids

Download (PDF, Unknown)

 

Załącznik nr 2: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Download (PDF, Unknown)