Nowy sprzęt specjalistyczny w ramach SCWEW

W ramach „Pilotażowe wdrożenie modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)”, od stycznia 2022 r. uczniowie o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych naszej szkoły mają możliwość korzystania ze sprzętu specjalistycznego są to m.in.: Kart do terapii dla dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera, Oprogramowanie MÓWIK 2.0 wraz z Tabletem Terra Pad 10 cali – do oprogramowania Mówik, GO Sense koordynacja i grafomotoryka, Multimedialny program terapeutyczny do nauki mowy MÓWMI. Pomoce te są wykorzystywane podczas lekcji i zajęć specjalistycznych, które podniosą jakość kształcenia, ułatwią uczniom aktywny udział w zajęciach oraz pozytywnie wpłyną na motywację uczniów do nauki.