Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki mojej małej ojczyzny”

REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
„Najpiękniejsze zakątki mojej małej Ojczyzny”
Edycja XIII – „Osobliwości przyrodnicze w mojej okolicy”
1. Uczestnicy konkursu
– W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych klas IV – VIII powiatu płockiego, sierpeckiego, gostynińskiego i miasta Płock.
2. Zasady udziału w konkursie
– Każda osoba biorąca udział w konkursie może nadesłać maksymalnie dwie fotografie.
– Fotografie powinny być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi, które wcześniej nie były nagradzane. Dopuszcza się zdjęcia wykonane różnymi technikami fotograficznymi oraz z zastosowaniem technik komputerowych (graficznych).
– Fotografie należy dostarczyć w postaci papierowej o formacie 20x30cm, oraz w formie elektronicznej (np.: na płycie CD/DVD lub pocztą e-mail – na adres siecien@onet.pl) w formacie JPEG.
– Każde zdjęcie biorące udział w konkursie musi być opisane w następujący sposób: imię i nazwisko autora zdjęcia, szkoła, klasa, tytuł zdjęcia i miejsce wykonania. Należy wypełnić i nakleić na fotografię dołączoną do regulaminu metryczkę.
– Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie „karty zgłoszenia do konkursu” wraz z oświadczeniem. Karta zgłoszenia i oświadczenie powinny być w jednej kopercie ze zdjęciami.
3. Miejsce i termin składania prac
– Fotografie w wersji cyfrowej i zdjęcia należy dostarczyć p. Marty Turalskiej
– Termin składania prac upływa z dniem 29 kwietnia 2022 roku.