Wielkie serca, siła i pełna mobilizacja dla potrzebujących

Przez ostatnie dni nasi uczniowie, rodzice, nauczyciele, obsługa i pracownicy szkoły pokazali, że w jedności siła. Zebraliśmy ogromną ilość jedzenia, środków czystości, ubrań, zabawek dla osób, które uciekają przed wojną i szukają bezpiecznego domu w Polsce. Przekazaliśmy te dary do MOSiR, by mogły być dostarczone dla walczących na froncie żołnierzy.
Zbiórka nadal trwa, potrzeby są ogromne, a nasze serca otwarte.

 

Dotarła do nas informacja, iż w sąsiedniej miejscowości przebywają pierwsi uchodźcy. Nastąpiła pełna mobilizacja. Ofiarność naszej społeczności była ogromna. Już następnego dnia nasi wolontariusze dostarczyli do Mochowa wszystkie niezbędne rzeczy- ubrania, koce, zabawki, żywność, środki czystości.

Nie zatrzymujemy się. Zbiórka nadal trwa. Będziemy wspierać i pomagać, bo dobro wraca.