Światowy Dzień Zespołu Downa

“Prawdziwej przyjaźni nie przeszkadza roztargnienie, wzrost, odstające uszy, okulary, rude włosy czy jakaś tam trisomia chromosomu.”
Kg.Kielecka.
Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do udziału w naszej akcji. Aby okazać solidarność z osobami posiadającymi Zespół Downa, 21 marca załóżmy kolorowe skarpetki. Mogą to być skarpetki nie do pary, długie, krótkie, wesołe.
Dla osób pragnących wyrazić swoje wsparcie w inny, oryginalny, artystyczny sposób, mamy konkurs.
Zapraszamy do udziału w II Szkolnym Konkursie Plastycznym ” Kolorowa skarpeta.” Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie skarpety. Osoby chętne prosimy o dostarczenie prac do organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 17.03.2022r (do godz.: 12.00)
– grupy 0 oraz klasy I-III dostarczają prace do wychowawcy, który przekazuje pracę p. Weronice Marcinkowskiej
– uczniowie klas IV-VIII do p. Marty Skierskiej
Regulamin /pobierz/