Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

W dniu 07.04.2022 uczniowie naszej szkoły z klas 7 i 8 brali udział w Finale Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców. Po meczach walki sportowej od pierwszej do ostatniej minuty reprezentujące naszą szkołę dziewczęta w składzie: Julia Turalska, Kamila Sękielewska, Weronika Kornacka, Zuzia Nowalska, Julia Janiszewska, Wiktoria Ulicka, Natasza Dzięgielewska, Karolina Maciejewska, Nikola Misztal zajęły II miejsce👍🥈🏆. Wielkie brawa 👏 dla dziewcząt gdyż musiały rywalizować z dziewczętami z klas sportowych o profilu koszykówki. Drugą drużyną reprezentującą naszą szkołę byli chłopcy w składzie: Bartek Frydrychowicz, Maksim Yelizarow, Karol Abramik, Dominik Dołasiński, Kacper Rutkowski, Paweł Kościelski, Jakub Pacek, Alek Dul, Filip Linowski i Marcel Żendarski. Chłopcy grając bardzo efektywnie i efektownie bez większych problemów pokonali wszystkie biorące udział szkoły w turnieju i dzięki zdobyciu pierwszego miejsca 🎖🏆🏀 AWANSOWALI na zawody MAZOWIECKIE!!!
Brawo dla wszystkich za walkę i zaangażowanie💪👏👍🎖🥈🏆🏀
Więcej zdjęć na fb szkoły: