✍️📖Spotkanie autorskie z Panią Joanną Krzyżanek✍️📖

✍️📖12 maja w Bibliotece Miejskiej odbyło się autorskie spotkanie z Panią Joanną Krzyżanek, na które zostali zaproszeni uczniowie klasy 1 d. ✍️📖
Pani Krzyżanek jest autorką bajek, wierszy i opowiadań dla dzieci – książek, które bawią, uczą i pięknie ,,pachną’’. Pani Joanna podczas spotkania opowiadała dzieciom o swoich książkach i ich bohaterach. Autorka bez najmniejszych trudności od samego początku nawiązała niezwykły kontakt ze słuchaczami, którzy z otwartymi ustami wsłuchiwali się w jej historie. W ciekawy i zabawny sposób przedstawiła Cecylkę i innych mieszkańców Starego Knedelkowa. Zadawała wszystkim zainteresowanym niebanalne zagadki oraz opowiadała śmieszne anegdoty ze swojego dzieciństwa. Zafascynowani słuchacze pytali pisarkę o jej twórczość i życie osobiste.
👏Pięknie dziękujemy Pani Dyrektor Miejskiej Biblioteki za zorganizowanie tak niezwykłego spotkania i zaproszenie nas. Tak cenna lekcja w bibliotece na długo zostanie w naszej pamięci. ️📖📚📔