👩‍🦰👦🌲🌞🌹Wycieczka uczniów z klas IIIc i IIId do Farmy Iluzji 🌹👩‍🦰👦🌲

W dniu 5 maja uczniowie z klas IIIc i IIId wybrali się na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” mieszczącego się w miejscowości Mościska. Farma Iluzji to ogromny park sensoryczny zlokalizowany w dolinie rzeki Okrzei w otoczeniu ogromnych lasów, w którym do dyspozycji dzieci jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji. To wyjątkowe miejsce do edukacji poprzez zabawę oraz wypoczynku na świeżym powietrzu.
Uczestnikom towarzyszyło mnóstwo niezapomnianych miejsc: Zakręcony Biały Domek, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster, Latająca Chata Tajemnic. Dzieci miały też okazję podziwiać iluzyjne eksponaty: Lewitujący Kran, Studnię Nieskończoności, Niemożliwy Trójkąt. Niesamowitych wrażeń dostarczyła uczniom przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw, wizyta w Rezerwacie Smoków oraz zabawa w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie. Dzieci bawiły się na nowoczesnych placach zabaw, wyposażonych w dmuchańce, karuzele, kolejki, ruchome smoki, labirynty, domki czy klocki. Mieliśmy również okazję skorzystać ze smacznej kuchni. Na koniec wszyscy zaopatrzyli się w interesujące pamiątki-rekwizyty iluzjonisty. Będziemy długo wspominać ten piękny, słoneczny i fascynujący dzień.