I Dziecięca Sesja Rady Miasta Sierpca

Dzień Dziecka w naszym mieście to niezwykły czas. W tym jubileuszowym dla Sierpca roku świętowaliśmy go w sposób wyjątkowy.
🌞☺️😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀☺️🌞
Z inicjatywy naszej szkoły wspólnie z Urzędem Miejskim oraz innymi placówkami zorganizowano I Dziecięcą Sesję Rady Miasta Sierpca.
Naszą szkołę reprezentowali: Gronczewska Klaudia która wcieliła się w rolę przewodniczącej rady, Babecka Amelia, Kobyłecka Sara, Kuskowski Jonatan, Maliszewski Adam, Pacek Jakub, Sinkiewicz Kornelia. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani, wykazali się dojrzałością, dociekliwością, zadawali ciekawe pytania i zgłaszali interpelacje.
Odbyła się również dyskusja, po której pod głosowanie został poddany wniosek dotyczący powstania w Sierpcu „Psiego Parku”.
Władze w osobach Burmistrza pana Jarosława Perzyńskiego i Przewodniczącego pana Dariusza Malanowskiego zadeklarowały, że wydarzenie to może zagościć na stałe w kalendarzu wydarzeń sierpeckich.