😄 Moda na recykling😊

Moda na recykling😄😃😊
Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy bardzo ekologicznie – wyjazdem na wielki finał 3 edycji Mody Na Recykling zorganizowanym przez Europejską Platformę Recyklingu. Pokaz odbył się 5 września w kinie Elektronik w Warszawie.
Pokaz był pokłosiem warsztatów z Anną Kubisz w CKISZ w Sierpcu, w których brali udział nasi uczniowie.
W wielkim finale nasze miasto reprezentowała Nikola Bruździńska wraz z uczennicą ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu.
Dziewczynki wyszły na scenę prezentując swoje dzieła wykonane na warsztatach ramię w ramię z gwiazdami show-biznesu: z Fitlovers, Sylwia Bomba, Magdalena Kaja Kajrowicz, Anna Głogowska, Agnieszka Mrozińska, Małgorzata Tomaszewska, Katarzyna Ankudowicz, Ewa Kleo Brodnicka, Saszan, Tomasz Dolski, Marta Małgorzata Tomaczak, Eliza Gwiazda. Prowadzącym spotkanie był Zygmunt Chajzer.
Wśród zaproszonych gości byli uczniowie naszych szkół podstawowych oraz Burmistrz Miasta Sierpca pan Jarosław Perzyński wraz z małżonką.
Udział w pokazie był bardzo ekscytującym wydarzeniem.