Spotkanie z policjantem 👮 🚔

Dnia 20 pa藕dziernika dzieci z oddzia艂贸w przedszkolnych go艣ci艂y u siebie pan贸w policjant贸w, kt贸rzy przeprowadzili pogadank臋 na temat bezpiecze艅stwa oraz przybli偶yli dzieciom specyfik臋 pracy policjanta. Rozmawiali艣my na temat konieczno艣ci przestrzegania przepis贸w ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez drog臋, utrwalili艣my znajomo艣膰 niekt贸rych znak贸w drogowych. Dzieci zobaczy艂y prawdziwe policyjne kajdanki, kt贸re zaprezentowa艂 pan policjant, pa艂k臋 typu \”Tonfa\”, a tak偶e przymierza艂y z rado艣ci膮 czapk臋 oraz kamizelk臋 odblaskow膮. Pan Policjant zwr贸ci艂 uwag臋 dzieci na kolor umundurowania oraz przybli偶y艂 im na czym polega Jego praca. Na koniec spotkania dzieci podzi臋kowa艂y swoim go艣ciom wr臋czaj膮c laurk臋 i s艂odki prezent. Nauczyciele oraz dzieci z oddzia艂贸w sk艂adaj膮 serdeczne podzi臋kowania policjantom z Posterunku Policji w Sierpcu za po艣wi臋cony czas i ciekawe zaj臋cia.