Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek‍♀️‍♀️ jest to również dzień urodzin Walta Disney’a. Baśnie i bajki są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, wrażeń i sposobem wzbogacania wyobraźni. W piątek 4 listopada dzieci z naszej szkoły przebrały się za ulubioną postać z bajki. Dzień ten wypełnił się mnóstwem pozytywnej energii. Zarówno sale lekcyjne jak i korytarze nie przypominały tych zwyczajnych miejsc, w których uczą się dzieci. 4 listopada, w klasach uczyli się między innymi Hermiona, Harry Potter, Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek, a na korytarzach podczas przerw spacerowali Luigi, Tygrysek, śpiąca Królewna oraz wiele innych ciekawych postaci. ‍♀️‍♀️‍♂️ Ten dzień jak co roku, w naszej szkole jest dniem wyjątkowym, ponieważ każde dziecko czuje się jak bohater wcielając się w postać, którą uwielbia.
Weronika Marcinkowska